Şirketler için

           .Şirketleri başarıya taşıyan en önemli unsur tabii ki şirketlerin çalışanları ve yöneticileridir. Bu doğrultuda şirketler, çalışan bireylerden vücut bulan bir yapıya benzetilebilir. Günümüzde bütün büyük şirketler bu durumun farkında olup bu nedenle çalışanlar arasındaki rekabetçi yapıdan kaçınarak ekip ruhunu ve takım olmayı ön plana çıkarmaya çalışmaktadır.

           .Günlük hayatın içerisinde bir topluluğa ekip ruhunu kazandırmak ve başarılı bir takım haline getirmek oldukça zordur. Bu nedenle birçok büyük firma ve holding bunu sağlayabilmek için seminerler düzenlemekte ve çalışanlarını ekip ruhunun ön plana çıktığı hafta sonu faaliyetlerine yönlendirmektedir.

           .Bir topluluğun ekip ruhunu kazanmasının en başarılı yolu takım oyunlarıdır. Takım oyunları; ortaya çıkan sorunların, bireylerin kendi içinde hızlı bir şekilde görev paylaşımları yaparak,  ekip üyelerinin birbirleri arasında güven duygusunu geliştirip ürettiği çözümler ile aşılmasını sağlamaktadır. Buna en uygun olan faaliyet başta dağcılık olmak üzere doğa sporlarıdır. Unutulmamalıdır ki dağcılık bir bireyin ekip arkadaşlarına canını emanet ettiği tek spordur.

           .Faaliyetlerimiz her yaş grubuna özel uygun seviyelerdedir. Siz de şirket olarak gelip güzel bir hafta sonu geçirerek, çalışanlarınız arasında güven duygusunu ve ekip çalışmasını geliştirerek şirketinizin yükselişine katkıda bulunabilirsiniz.