Doğa Yürüyüşleri

.       İş ve şehir hayatının getirdiği zorunluluklardan ötürü insanlar ait oldukları doğadan ve topraktan giderek uzaklaşmışlardır. Bunun yanında spordan ve fiziksel hareketlilikten de uzaklaşan bireyler hem fiziksel hem de mental açıdan daha yorgun ve stresli bir yaşam sürmektedir. Doğa yürüyüşleri stresten uzaklaşıp zihninizi temizleyebileceğiniz aynı zamanda sağlık açısından kendinize büyük bir iyilik yapabileceğiniz faaliyetlerdir.

.       Doğanın içerisinde, temiz bir havada, gürültüden ve stresten uzakta bir gün çoğumuzun hayalidir aslında. Araştırmalar göstermektedir ki haftada bir gün bile yapılan doğa yürüyüşleri insanların günlük hayattaki streslerini azaltmakla kalmayıp daha başarılı bir hale getirmektedir. Zihnimize ve vücudumuza sadece bir gün izin verip rahatlamasını sağlamak bizleri daha rahat, mutlu ve başarılı bireyler haline getirecektir.

.       Doğa yürüyüşü faaliyetlerimiz günü birlik olup katılımcıların Çanakkale Merkez- Yürüyüş Rotası arası ulaşımı ve sabah kahvaltıları şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Doğa yürüyüşlerimize her yaştan bireyler katılabilmektedir.

.       Faaliyet ücretleri faaliyetin yapılacağı yerin uzaklığına göre değişiklik göstermekle birlikte 40 ile 60 tl arasındadır.

 

 

 

 

.